ČERNÝ водич туристичке агенције

Нудимо туристичке излете у САД, Канаду, Аустралију и Нови Зеланд
 
Знамо о овим локацијама врло добро и можемо вам помоћи у вашем индивидуалном путовању.
 
путовања од 6 особа до индивидуалних програма за породичне групе
 
20 година на тржишту туристичких путовања у далеку прошлост
 
паркиралиште на аеродрому укључено

 

foto a video z našich zájezdů v roce 2017

Havaj je nejlepší, to je citát z titulu knihy slavného českého etnologa spisovatele Miroslava Stingla. Souostroví s skládá především z několika ostrovů ve velikosti našeho okresu a jednoho velkého ostrova - Big Island ve velikosti našeho kraje. Zde je stále teplo od 25 C do 30 C. 

Havaj - poznávací zájezd

Na trasách v Západní Kanadě figuruje jeden neodmyslitelný prvek a to je přání vidět medvěda. Procento úspěšnosti za poslední roky je 80 %. Pan Sochor pracuje v lesnictví a byl spokojen.

 

Jeli jsme z hlavního města Yukonu Whitehorse přes Haines Juncion do Beave Creeku na hranici Yukonu a Aljašky a potkali jsme losy. Průvodce podal odborný popis losa, kterému rozumí všichni.

To už jsem jel zpět z Beaver Creeku do Whitehorse na Yukonu / 500 km/ a další den přeletěl přes Edmonton do Calgary v Albertě. Za zmínku stojí dva pěší ve 4 minutě klipu. Dodnes jsou záhadou protože auto není nikde vidět.

V Morricetownu v BC jsme mysleli, že uvidíme skákat lososy na Buckley River ale lososi neskákali, lidi je jedli. 22.7.16. pořádala místní komunita First Nation - původní obyvatelé Den losoa. Stalo se na Perlách Západní Kanady na trase Prince Rupert - Prince George BC.

Stále jsme očekávali, že uvidíme medvědy na Perlách Západní Kanady a nic. Nakonec poslední den se jich objevilo několik na poslední chvíli. Tak si průvodce oddychl, zájezd tím pádem dopadl velmi dobře, protože o spokojenosti se zájezdem medvědi rozhodují.

Sestřih pár klipů z akce Perly Západní Kanady

Když vidíme medvěda tak je zájezd vynikající. Průvodci by měli vozit medvědí kůži pro nejhorší případy.

NEW YORK WEATHER