Nabízíme poznávací zájezdy do USA, Kanady, Austrálie a na Nový Zéland

Uvedené lokality známe velmi dobře a můžeme vám i pomoci v případě vaší individuální cesty.

zájezdy již od 6 osob dále individuální programy pro rodinné skupiny

již 20 let na trhu poznávacích zájezdů do dálek

parkování na letišti v ceně

Na trasách v Západní Kanadě chceme vidět medvěda.  Procento úspěšnosti za poslední roky je 80 %. Pan Sochor pracuje v lesnictví a byl spokojen s počtem medvědů na akci Perly Západní Kanady.

 

Havaj je nejlepší, to je citát z titulu knihy slavného českého etnologa spisovatele Miroslava Stingla. Souostroví s skládá především z několika ostrovů ve velikosti našeho okresu a jednoho velkého ostrova - Big Island ve velikosti našeho kraje. Zde je stále teplo od 25 C do 30 C. 

Záběry z Oahu Hanauma Bay a Waikiki Beach

Havaj přílet na Big Island, návštěva ranče, krmení slepic, láva na Kilaeua a západ slunce nad Big Island v Kailua Kona

Cestou Západem USA od Pahrump přes Údolí smrti jsme předjeli Lamborigini, pan Špaček reklamoval malé teplo v údolí a viděli jsme kojota

Západ USA  - toto je jen pár záběrů ze dvou dní část Los Angeles a to Studia Universal a část San Diego s vodním parkem. Západ USA nejlepší zájezd jednoznačně.

Perly Západní Kanady

Perly Západní Kanady z Banffu do Calgary jak jsme neviděli skorce, viděli medvědy a projeli Calgary

Jeli jsme z hlavního města Yukonu Whitehorse přes Haines Juncion do Beaver Creeku na hranici Yukonu a Aljašky a potkali jsme losy. Klienti mysleli, že to jsou koně. Průvodce podal velmi odborný popis losa, kterému rozumí všichni.

Když se může průvodce zdarma najíst tak neváhá.

V Morricetownu v BC jsme mysleli, že uvidíme skákat lososy na Buckley River ale lososi neskákali, lidi je jedli. 22.7.16. pořádala místní komunita First Nation - původní obyvatelé Den losoa. Stalo se na Perlách Západní Kanady na trase Prince Rupert - Prince George BC.

Stále jsme očekávali, že uvidíme medvědy na Perlách Západní Kanady a nic. Nakonec poslední den se jich objevilo několik na poslední chvíli. Tak si průvodce oddychl, zájezd tím pádem dopadl velmi dobře, protože o spokojenosti se zájezdem medvědi rozhodují.

Sestřih pár klipů z akce Perly Západní Kanady

Když vidíme medvěda tak je zájezd vynikající. Průvodci by měli vozit medvědí kůži pro nejhorší případy.

NEW YORK WEATHER

BLOGGER na cestách

Jižní Arizona Tucson a okolí

20.11.2015 09:23
Tucson je druhé největší město Arizony s téměř milionem obyvatel. Oblast měli pod kontrolou Španělé pak Mexičani a nakonec USA. Oficiálně vstoupila Arizona do unie v roce 1912. První akce dne byla zastávka v kostele-misii San Xavier del Duc na jihu od centra Tucsonu. Kostel a...
Záznamy: 5 - 5 ze 5
<< 1 | 2 | 3
Time in Roudnice nad Labem: