ČERNÝ Reisebüroleiter

   
Anbieten Sightseeing-Touren in die USA, Kanada, Australien und Neuseeland
 
Wir kennen diese Orte sehr gut und können Ihnen bei Ihrer individuellen Reise behilflich sein.
 
Fahrten von 6 Personen zu individuellen Programmen für Familiengruppen
 
20 Jahre auf dem Markt für Urlaubstouren in die ferne Vergangenheit
 
Wir arbeiten mit dem größten Reiseveranstalter von America Tours zusammen
 
 
 
Parken am Flughafen inklusive
 
Sprechen deutsch

Foto und Video von unseren Touren im Jahr 2017

Havaj je nejlepší, to je citát z titulu knihy slavného českého etnologa spisovatele Miroslava Stingla. Souostroví s skládá především z několika ostrovů ve velikosti našeho okresu a jednoho velkého ostrova - Big Island ve velikosti našeho kraje. Zde je stále teplo od 25 C do 30 C. 

Havaj - poznávací zájezd

Na trasách v Západní Kanadě figuruje jeden neodmyslitelný prvek a to je přání vidět medvěda. Procento úspěšnosti za poslední roky je 80 %. Pan Sochor pracuje v lesnictví a byl spokojen.

 

Jeli jsme z hlavního města Yukonu Whitehorse přes Haines Juncion do Beave Creeku na hranici Yukonu a Aljašky a potkali jsme losy. Průvodce podal odborný popis losa, kterému rozumí všichni.

To už jsem jel zpět z Beaver Creeku do Whitehorse na Yukonu / 500 km/ a další den přeletěl přes Edmonton do Calgary v Albertě. Za zmínku stojí dva pěší ve 4 minutě klipu. Dodnes jsou záhadou protože auto není nikde vidět.

V Morricetownu v BC jsme mysleli, že uvidíme skákat lososy na Buckley River ale lososi neskákali, lidi je jedli. 22.7.16. pořádala místní komunita First Nation - původní obyvatelé Den losoa. Stalo se na Perlách Západní Kanady na trase Prince Rupert - Prince George BC.

Stále jsme očekávali, že uvidíme medvědy na Perlách Západní Kanady a nic. Nakonec poslední den se jich objevilo několik na poslední chvíli. Tak si průvodce oddychl, zájezd tím pádem dopadl velmi dobře, protože o spokojenosti se zájezdem medvědi rozhodují.

Sestřih pár klipů z akce Perly Západní Kanady

Když vidíme medvěda tak je zájezd vynikající. Průvodci by měli vozit medvědí kůži pro nejhorší případy.

NEW YORK WEATHER